Customer Stories
June 28, 2024

Innovatie en Groei in IT- handel: Het Succesverhaal van The Broker Site

Innovatie en Groei in IT- handel: Het Succesverhaal van The Broker Site

Wat doet The Broker Site?

Sinds 1999 brengt The Broker Site bedrijven van over de hele wereld samen om te handelen in IT-producten. Wij bieden hen een veilige online marktplaats waar ze advertenties (broadcasts) kunnen plaatsen en in contact kunnen komen met potentiële kopers en verkopers. Van PC's tot printers, onze leden handelen in diverse IT-producten. Bovendien bevordert onze marktplaats een circulaire economie, omdat de verhandelde producten op ons platform niet alleen nieuw, maar ook gebruikt of refurbished zijn. Momenteel hebben we 3000 traders op The Broker Site en zijn we toonaangevend in Europa.

Naast onze marktplaats organiseren we ook de jaarlijkse European Broker Meeting. Tijdens dit evenement brengen we onze leden samen, zodat ze nieuwe of bestaande klanten en leveranciers kunnen ontmoeten op een centrale locatie. Al twintig jaar organiseren we dit geweldige evenement en dit jaar vieren we onze jubileumeditie op het prachtige Cyprus.

Hoe zijn jullie bij Minite uitgekomen?

We zochten iemand voor de marketing, en die vonden we via Minite. Een groot voordeel van jonge mensen aannemen is dat ze een frisse input kunnen toevoegen aan het bedrijf om met de tijd mee te gaan. Hierna waren we ook op zoek naar een technisch-aangelegde kandidaat en die vonden we ook via het platform. Met beide gaat het hartstikke goed.

Wat doen jullie High-flyers voor werkzaamheden?

Debie is verantwoordelijk voor de marketing van The Broker Site en de European Broker Meeting, met een focus op alles wat met social media te maken heeft. Ze zorgt ervoor dat onze kanalen dagelijks gevuld zijn met pakkende en interessante content voor onze leden.

Tim werd aangenomen om met een frisse blik te kijken naar de mogelijkheden van AI voor The Broker Site. Inmiddels is het eerste project succesvol uitgerold en te vinden op onze website. Dankzij AI heeft Tim het voor onze leden eenvoudiger gemaakt om advertenties te vinden die aansluiten bij wat zij zoeken of willen verkopen.

Wat voor effect/bijdragen hebben zij geleverd voor The Broker site? Wat zijn de resultaten?

De manier waarop jonge mensen naar ons bedrijf kijken, is heel anders. Daarom moeten we als bedrijf flexibel blijven en niet vasthouden aan zaken die niet meer relevant zijn. Onze high-flyers helpen hier enorm bij. Hun frisse perspectief zorgt voor succes in onze campagnes, nieuwe leden en een betere ervaring voor onze leden op de website.

Hoe is de ervaring met Minite? Hoe verschilt het van andere partijen?

Ontzettend makkelijk. Ik heb na het eerste contact diezelfde dag antwoord gekregen op mijn email met daarin advies voor het publiceren van een vacature. Na het plaatsen van de vacature hadden we binnen 1 dag al 3 reacties, en na een week hebben we onze uiteindelijke high-flyer aangenomen. Het ging allemaal heel soepel en snel, en het webinterface is makkelijk te volgen en te gebruiken.

De studenten die Minite aanbiedt brengen veel kennis die bijdragen aan het team en het bedrijf. Ook zijn ze goed in communicatie, wat erg fijn is.

What’s next voor The Broker Site?

We groeien elk jaar gestaag en willen deze positieve trend voortzetten. Ons doel is om nog meer bij te dragen aan een circulaire economie en het voor zowel onze huidige als nieuwe leden gemakkelijker te maken om bewuster te handelen.

No items found.

Work with or become a student freelancer today.

Hulp nodig? Even bellen?

Laat je gegevens achter en we bellen je zsm.

X
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.